1. E-papierosy brataPonieważ akumulator jest tak duży, jak 1300mAh, to cieszy dłuższy czas działania niż zwykłych baterii. Jego komórka jest dumny z długim życiu zawodowym, tłumienie niskie i bez wycieków, pochodzących z DESAY lub HGB, którzy są dobrze znane przedsiębiorstwa z przemysłu elektronicznego w Chinach. Wykonana z materiałów z żywnością, kaseta z dużej objętości 2,5 ml jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
  1. E-papierosy Brat-TNichrom nagrzewnica cieszy długa żywotność i przyczynia się do znacznego dymu jak objętości pary. Poddane specjalnej obróbce, knot idzie miękkie i może wyciągnąć e-cieczy z łatwością.
  1. E-papierosy Brat-CNagrzewnica przyjmuje importowany nichrom i ma siłę w długi okres użytkowania i wielkiego dymu jak objętości pary. Pojemność naszego akumulatora sięga 1300mAh, więc jego czas usługa jest wystarczająco długi, aby spełnić Twoje potrzeby. Zakupione od znanego DESAY lub firmy HGB, komórka pochodzi z długim niskim tłumieniu, bez wycieków i życiem zawodowym.
  1. E-papierosy Volt-CPonieważ pojemnik jest wykonany z PP z żywnością materiałów, jest to bezpieczne i nietoksyczne.
   Przywożone nagrzewnica posiada długą żywotność i dobrą jakość.
   Dzięki dużej mocy, jego poziom Akumulator litowo-jonowy jest dumny z długim życiu cyklu, objętości dużych i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

E-papierosy z unikalnym patentem

Słowa kluczowe
Pomoc w rzucenia palenia | Przyrządy palaczy | Marki e-papierosów