1. Atomizer CE4Ulepszony z 510 i rozpylaczy ego, chodzi o dłuższe życie zawodowe, większą objętością dymu jak pary i przyjemny smak, który jest podobny do prawdziwego papierosa.
   Tip kroplówka korzysta z dobrej jakości materiałów PP, co poprawia bezpieczeństwo i trwałość.
   W oparciu o nie-cyny technologii spawania, jego rdzeń atomizer nie ma ryzyka wycieku e-sok i oszczędza ponad pół soku.
  1. Atomizer CE5W nowego typu rozpylacza przejrzysty, wydaje się modne i atrakcyjne. Jest skala na jej zewnętrznej powłoki aby pokazać e-sok zużycia.
   Ukrywa knot i pozwala uniknąć ewentualnego problemu knot może być zbyt wysoka, aby dotknąć e-sok.
  1. Atomizer CE 9W oparciu o najnowsze technologie, jest wyposażony w cztery bawełnianych knotów łatwo rysować e-cieczy i generować więcej dymu jak para. Jego nagrzewnica jest oddzielona od cieczy, w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i przedłużyć żywotność.
  1. Atomizer EGO-TMoże być stosowany wraz z kasetą, gąbki i wstrzykuje bezpośrednio z e-sok. Produkt jest w stanie dokładnie parować wniesiony sok i generują dużo dymu jak pary, bez ryzyka nagrzewania sucho.
  1. Atomizer EGO-CJest on wyposażony w podwójne swoistej cyrkulacji powietrza, co sprzyja produkcji więcej dymu jak pary.
  1. Atomizer EGO-WMoże być stosowany w połączeniu z 350mAh, 650mAh, 900mAh, baterie 1100mAh lub inne.
   Przezroczysty produkt może zawierać aż 1,8 ml e-ciecz.
   To wygląda na zadbane i atrakcyjne.
  1. Atomizer SKCAkcesoria jego rdzenia rozpylacza zatrudnili Pozłacane technologii, tak aby poprawić przewodnictwo.
  1. Atomizer 510Rozpylacz 510 wykorzystuje klasyczne niklu głównej sieci w pełni połączy się z gąbki i e-ciecz we wkładzie.
  1. Atomizer 510-T510-T atomizer ma klasyczny zbiornik, umieszczony w taki sposób, aby skutecznie odwracają e-sok w naboju.
  1. Atomizer woltowyBezpośrednio wstrzykiwany e-ciecz zostanie całkowicie odparowany przez niego, a zamienia się w sporym dymu jak para.Niekorzystne warunki jak podgrzewanie sucho można uniknąć.
  1. Atomizery serii bratBrat-C atomizer należy do wymiennego atomizera. Wyposażony w chromowany ze stopu nagrzewnicy, to jest w stanie wyprodukować dużo dymu jak para.

Atomizery e-papierosów

Nazwy powiązane
Atomizery e-papierosów | Zbiorniki e-papierosów | Inhalatory na płyn