Adres: Datianyang, East Village, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen City, Guangdong Province, China
Tel.: +86-755- 27697855

O Nas

Witamy w firmie Siken 3D Digitizing, Twoim niezawodnym źródle elektronicznych papierosów i akcesoriów z nimi związanych! Nasza firma jest znana z rozwoju, produkcji i dystrybucji e-papierosów doskonałej jakości. Aby poszerzyć przyjemności, które oferujemy klientom oferujemy popularne pozycje takie jak atomizer, ładowarki, baterie, e-płyny i futerał. Dostępne są również modne skórzane etui z zawieszką. Zapewnianie możliwości zamówień OEM i ODM było zawsze jednym z naszych największych atutów. Możemy rozwijać odpowiednie produkty oparte na próbkach po stronie klienta, według pomysłów i wzorów.

W 2009 roku rozpoczęliśmy sprzedaż za granicę w ponad 50 krajach na całym świecie, w tym w Ameryce, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, RPA, Rumunii, Kanadzie, Tajlandii, Korei i Malezji. Przedstawiciele zostali przypisani do poszczególnych oddziałów regionu, aby zapewnić doskonałe usługi po sprzedaży do potencjalnych klientów na całym świecie.

Podstawowi członkowie naszego 12-osobowego zespołu są pracownicy działu rozwoju, którzy zdobyli uprzednio bezcenne doświadczenie w pracując w międzynarodowych korporacjach, takich jak HAIER i EMERSON. Ich wkład doprowadził do ​​stałego rozwoju naszej firmy. Chiński rząd wyznaczył nas jako " przedsiębiorstwo hi-tech". Ponad 20 patentów jest teraz związanych z naszymi elektronicznymi papierosami.

Nasze produkty są zatwierdzone przez standardy takie jak CE i RoHS. Dodatkowo, mamy certyfikację SGS (Made-in-China.com), ISO9001 Quality International Management System oraz ISO13485 urządzeń medycznych System Zarządzania Jakością Industry. Nasza jakość produktu jest w pełni zgodna z międzynarodowymi wytycznymi.

Współpracujemy intensywnie ze światowej klasy dostawcami w celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów i ochrony zdrowia konsumentów. Nasze baterie są dostarczane przez DESAY i dwa z HGB chińskich przedsiębiorstw "Top 100" w branży elektronicznej. Nasz e-płyn przez DEKANG, największego producenta e-soków w Chinach.

Globalny rynek elektronicznych papierosów stale rośnie. W firmie Siken współpracujemy z dystrybutorami regionalnymi, aby skutecznie uruchomić zróżnicowane i innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Ponieważ skala naszej działalności będzie się rozwijać, więcej miejsca produkcji jest wymagane. Zainwestowaliśmy w nowe fabryki, które obejmuje łącznie 11 000 metrów kwadratowych. Dodanie 16 dodatkowych linii produkcyjnych pobudziło naszą miesięczną zdolność produkcji do jednego miliona odbiorników. Ta aktualizacja pozwala zmaksymalizować nasz potencjał i zapewnia, że ​​zamówienia są zakończone w odpowiednim czasie.

Prosimy o kontakt w sprawie produktów lub usług z nimi związanych i do zadawania pytań. Nasi przedstawiciele są w gotowości, aby pomóc.

Zalety jakości
1. Bateria PCB
Nasi inżynierowie elektronicy tworzą profesjonalne projekty, które m.in. zabezpieczają przed zwarciem. Rozwiązania te mogą być dostosowane do preferencji klienta.

2. Nagrzewnica i knot
Nasza nagrzewnica jest importowana ze Szwecji. Jej doskonała jakość pozwala na większe parowanie i dłuższą żywotność. Nasz knot jest specjalnie wykonany dla dodatkowej miękkości, która umożliwia większą płynność i bardziej satysfakcjonujące wydzielanie oparów.

3. Komórka
Ten komponent uzyskał certyfikat SGS, certyfikat tstu na upadanie MSDS/13450, oraz certyfikat transportu towarów 13450.

4. Przejściówka i ładowarka
Funkcje, takie jak przełączanie zasilania i stabilizacji napięcia mogą skutecznie zapobiec przeładowaniu i przeciążeniom. Elementy te przeszły rygorystyczny proces certyfikacji bezpieczeństwa.

Jako przedsiębiorstwo zorientowane na jakość, firma Siken zobowiązała się do zapewnienia klientom najlepszych elektronicznych papierosów. Nasza firma posiada certyfikat ISO9001, ISO13485, oraz spełnia wszystkie inne odpowiednie normy. Od zamówień surowego materiału do kontroli po produkcji, spójność jakości zapewniamy poprzez ścisły nadzór na każdym etapie cyklu produkcyjnego. Nasi dostawcy są zobowiązani do dostarczenia dokumentacji dotyczącej autentyczności swoich towarów. Mamy cały szereg narzędzi do testowania dokładności, które obejmują odporność na ścieranie, test wytrzymałości dielektrycznej solnej, tester rezystancji DC maszyna wytrzymałościowa, kropla, bateria urządzeń sortujących potencjał, stałą temperaturę i instrument wilgotności, wprowadzenie i tester ekstrakcji, tester życie przycisku, test czterokolorowego źródło światła itp.

Serwis OEM i ODM S
1. OEM

Nasze produkty mogą mieć logo klienta i zamówioną informację na opakowaniu.

2. ODM
A. Możemy poszerzyć produktów zgodnie z próbek po stronie klienta i specyfikacji.
B. Możemy projektowania, opracowywania i wytwarzania produktów zgodnie z wymaganiami klienta.

Obsługa po sprzedaży
Na gwarancji, produkty z problemów jakościowych spowodowanych materiałów lub procesu produkcyjnego zostaną naprawione. Wystarczy wysłać do nas faktury, karty gwarancyjnej i wadliwego e-papierosów i akcesoriów.