Adres: Datianyang, East Village, Songgang Town, Bao'an District, Shenzhen City, Guangdong Province, China
Tel.: +86-755- 27697855

Serwis

1. Serwiz przedsprzedażowy
Kilka neutralnych próbek może być dostarczanych dla nowych klientów do testowania wydajności. Możemy pobierać opłaty za próbki łącznie z wysyłką.

2. Serwis sprzedażowy
Jak na zamówienie naszego nowego klienta, termin dostawy to 7-10 dni roboczych, a termin dostawy kolejnego zamówienia wynosi 5-8 dni roboczych. W przypadku produktów wadliwych, nasza firma będzie oferować tę samą liczbę produktów bez usterek.

3. Serwis posprzedażowy
Siken tworzy specjalne zespoły po sprzedaży usług śledzić stan naszych klientów sprzedaży. Ponadto, możemy kierować naszych nowych klientów na temat rynku elektronicznych papierosów. Nasza komórka jest kupowany od DESAY lub HGB, którzy są wiodącymi firmami w branży. W odróżnieniu od baterii innych firm, nasz akumulator posiada okres gwarancji 6 miesięcy, a nie 3 miesiące, i wspiera wymianę w ramach gwarancji, jeśli jest jakiś problem.

4. Inne Serwisy
Nasza firma posiada atuty w ODM usług i uzyskał ponad 20 patentów. Posiadamy 12 specjalistów w zakresie badań i rozwoju, wśród których kluczowe sztabów, które pracowały w zakresie badań i rozwoju zespołów Emerson, Haier i innych znanych przedsiębiorstw międzynarodowych od wielu lat. Są one w stanie zaprojektować, badań i rozwoju odpowiednich produktów zgodnie z Państwa próbek lub pomysłów. OEM jest również dostępna.